Květen 2013

Víte, jak hoří rez?

28. května 2013 v 22:03 | Nessie

Jo, a už mám zase modrou hlavu

26. května 2013 v 18:59 | Nessie |  Barvičky na hlavě
Přece nemůžu přijít do práce po nemocenský s normálníma vlasama, to dá rozum, ne? :) Navíc když máme v úterý v Paříži fórum projektů a ve středu a čtvrtek seminář s celou lyonskou firmou... ;)


Velmi náročná dovolená 2/2

26. května 2013 v 18:24 | Nessie |  Praha
Poté, co jsem se vrátila plna dojmů, pylů, jehličí a namožených svalů z Vavřetic, mě čekal kulturní, zkrášlovací a vyřizovací čtvrtek. Mám ráda tyhle rozličné dny, kdy toho stihnu hrozně moc, protože mě něco donutí ráno vstát, a pak mám během dne spoustu aktivit.


Velmi náročná dovolená 1/2

25. května 2013 v 23:32 | Nessie |  Praha
Z mojí poslední dovolené v Čechách jsem se vrátila už skoro před dvěmi týdny, ale přiznávám, že jsem opravdu neměla čas (a nebo inspiraci a sílu) napsat z ní blog. A přitom jsem toho zase stihla tolik, že tenhle blog budu psát určitě hodnou dobu. Ono se to totiž pak nedá úplně všechno přeskákat, a i když už si všechno nepamatuju, tak jednak mám zápisy v kalendáři, které mi pomohou si vzpomenout na to, co jsem vlastně dělala, a pak taky hromadu fotek, kterou jsem ještě stále neprotřídila. K narozeninám jsem totiž dostala od rodičů nový foťák, Nikona Coolpix 310, který má obrovskou světelnost a docela slušný manuál. Zůstává to krabička s dírou, ale do té Indonésie se mi nechce brát si zrcadlovku, do které mi akorát nalezou ještěrky. Ještě se s foťákem sžívám, ale není špatný :)


Back to basic

16. května 2013 v 19:04 | Nessie |  Fanfare
Aneb přípravy vrcholí. Tento víkend jedeme na super extra mega víkend fanfáru s dalšíma asi dvaceti kapelama. Tak si připravujeme kostýmy. Jako téma jsme si zvolili "chatte, bite, MST", asi vás nechám hledat ve slovníku... Nechci si to tu nechat zablokovat kvůli slovníku.

Kluci jsou za úd, holky za kočičky (protože Francouzsky se to řekne takhle) a saxofony a zrzaví jsou za nemoci...sexuální nemoci. Chutné téma, ne? Ale myslím, že jsem se ho zhostila docela s úspěchem... Ještě budu muset přišít asi 20 zelených pingpongáčů na triko, ale pak bude hotovo a čeká nás víkend plný deště, hraní, alkoholu a nespaní. Jsem zvědavá, jak to přežiju, ještě jsem se nevzpamatovala z mého pobytu v Praze.Tak jde čas (po kolikáté už?)

12. května 2013 v 20:18 | Nessie
Já se fakt omlouvám, ale na psaní blogu fakt nemám čas. Pořád někde lítám s fanfárem, jsem v práci, nebo třeba ještě jednou jsem jela do Paříže, tentokrát jsem tam strávila večer s kamarádem s flaškou růžového na břehu Seiny. Krom toho se za poslední měsíc stalo to, že jsme začali stavbu butiku, na kterém jsem dělala asi rok, byla jsem v Grenoblu, kde jsme prezentovali náš projekt (úspěšně a teď děláme na další fázi, což prozatím už tak úspěšné není). Pak jsem oslavila s fanfárem moje dvacáté deváté narozeniny a potom se rozhodla na tři týdny přestat pít, protože si z toho večírku moc nepamatuju ;) Taky bylo pár pěkných dní, tak jsem hned vytáhla sandálky a šatičky, a pak zase začalo pršet a být zima, tak jsem znovu vytáhla bundu a pevné boty. Taky mi začalo růst třetí koleno (kousek něčeho, co se přeměnilo na kost a teď mi to tam vepředu docela překáží..) a za týden a půl s tím jdu na operaci, tak doufám, že to bude rychle zahojené. Pak byl taky v Lyonu na pár dní Youness a bylo to docela příjemné, protože jsme byli několikrát někde na jídle, pak si sednout ven na džus, trochu muzicírovat, a tak...vzpomínání na staré časy. A pomalu si začínám hledat letenku do Maroka někdy na podzim. No a zítra končí moje týdenní dovolená v Praze, o které se možná taky brzo dočtete!


Dlouho předlouho jsem hledala nějakou fotku, kterou bych sem plácla...tak tady je!