Říjen 2012

Installé!

24. října 2012 v 18:18 | Nessie
O víkendu tu byl zas bejvalej spolubydla Youness, tak jsem strávila neuvěřitelně nacpanej, ale o to lepší, víkend. Vlastně jsem celou dobu hlavně muzicírovala, a pak ještě pár dalších věcí. A s Younessem jsme vyvrtali díry do zdi a přidělali poličku :) Toť je to, proč píšu.Fanfár byl dobrej nápad!

15. října 2012 v 22:33 | Nessie |  Fanfare
Když mi bylo osmnáct až dvacet, tak jsem se vždycky kamarádila se staršíma. Třeba klidně i s osmadvacetiletejma babičkama a dědečkama. No a teď je mi osmadvacet a babičkou pro ty osmnáctky jsem já :) Našla jsem si dva hudební ansámbly, kterým se tady říká fanfár a jsem za to fakt moc ráda.


Televizní týden svobodné dámy

12. října 2012 v 18:30 | Nessie
Asi jsem pochopila, proč se točí pořady typu Sama doma nebo Pošta pro tebe (ne, že bych na ně koukala, ale dokážu si to představit..). Já koukám na seriály, které v mém životě plní zhruba podobnou roli. Když už váš vlastní život stojí vcelku za h..., tak si aspoň rády představujeme, že jsme ta šťastná v seriálu a strašně rády sledujeme její/jejich osudy.


Aby se neřeklo

7. října 2012 v 16:50 | Nessie
Tak co je novýho... Vrátilo se nám léto, ale jen na dva dni, dneska už zase prší a je šedivo, i když je stále ještě teplo. Jinak já stále pilně muzicíruju, chodím na jamm sessions a hledám si aktivity. V pátek jsem byla na prvním jammu v 6ème continent, baru, co mám za rohem. Sešla se tam příjemná parta hudebníků a když nás o půlnoci vyhodili, tak jsme šli produkovat ještě tady ke mně a hráli jsme do čtyř do rána. Bylo to super.