Červen 2012

Slunečnice

27. června 2012 v 19:06 | Nessie |  Kytičky
Konečně vykvetla!!! Škoda jen, že ji neuvidím každé ráno... Zítra ráno letím do Prahy :) Ale to nevadí, dovolená je důležitější :)V tempu, jako vždycky

20. června 2012 v 21:25 | Nessie
Vynikající večer. Včera jsem byla v práci do devíti, domů jsem dorazila v půl desátý, dala jsem si hodinovou koupel se syrovátkou (kamarádka mi poslala recept na tvaroh a odpad z toho je právě syrovátka) a pak jsem ještě zalila kytky (to je taky na hodinu...) a nakonec jsem si pustila první díl druhé sezóny Sherlocka z tvorby BBC, mimochodem tento seriál velmi doporučuji ke shlédnutí, jsou to vždy tři díly (hodinu a půl) za rok, ale fakt stojí za to. Sherlock Holmes převedený do roku 2010, fakt se jim to povedlo. Ale abych se vrátila ke dnešnímu večeru... V práci se mi povedlo dát dohromady tu prezentaci, na které už tři týdny dělám, původně s jednou kolegyní, teď sama, teď už jen zbývá to nakreslit, takže jsem si mohla dovolit luxus odejít v šest a né v osm, jak jsem si původně naplánovala.


Červená...jako lavičky v tramvaji!!!

15. června 2012 v 11:26 | Nessie |  Barvičky na hlavě
Taky si myslíte, že už to mám docela vychytaný? ;) Napotřetí se mi to povedlo obarvit tak, jak jsem chtěla, jupííí! :)
Anketa: příští barva bude:
a) znova červená
b) fialová
c) modrá
d) jiná - jaká?

Prostě skvělý

14. června 2012 v 21:53 | Nessie |  Toulky po Francii
Tak hlásím, že se mi nový byteček alias nový život fakt líbí. Co se týče místa, kde bydlím, tak je to fakt super. Dneska jsem hnila v práci až do osmi, protože nestíhám (ale to, co dělám, je fakt zajímavý, a navíc mi profesionální i osobní odpovědnost nedovoluje to nedotáhnout do konce, navíc už konečně vím, co chci dělat, takže by mě to i naštvalo, že to nestihnu), ale když jsem se vrátila, tak jsem vytáhla Amara na jedno malé a konečně si taky užila na vlastní kůži toho baru, co mi tu dělá kravál do jedný do rána a kvůli kterýmu nemůžu zalejvat kytky ;)
Panoráma z minulého víkendu.... Pohodička!

Už se je i kde válet! :)

11. června 2012 v 21:57 | Nessie |  Zařizuju se
Supr, po pěti dnech se mi zase povedlo na chvilku připojit k netu... Z Numericablu, který mi měli zapojit ve čtvrtek v poledne, mi volali ve čtvrtek v půl dvanácté, že nikdo nepřijde, a že nejbližší volný termín mají, až budu v Praze. A teď měli ještě tu drzost mi poslat dopis, ve kterém mě vítají do jejich rodiny. Žádný omluvný dopis, žádný měsíc zdarma a podobně... No kdyby existovala jiná varianta, tak tam přejdu hned!!!

Nicméně to není, proč píšu tenhle blog :) Konečně mám kanape!


Fresky na Jean Macé

5. června 2012 v 21:32 | Nessie |  Toulky po Francii
V pátek byly slavnostně předvedeny fresky, které sedmý arondismán nechal ke stému výročí namalovat na železniční arkády. Trochu jsem na tom taky dělala, tak jsem chtěla vidět, jaké to bude. Moc se jim to povedlo a taky jsem od kolegy viděla fotky, jak to mají v noci nasvícené, fakt se to povedlo - někdy tam zaskočím a udělám pár fotek!Uff!

4. června 2012 v 21:47 | Nessie |  Zařizuju se
Tak jsem vám včera večer napsala blog. Akorát, než jsem to dopsala, spadnul net a už se mi ho nepovedlo zprovoznit... Tak tady to máte dneska!

Jedna věc je vytrpět návštěvu obchodu typu ikea, druhá věc je potom ten nábytek smontovat. Příště kupuju nábytek v jednom kusu! Všimla jsem si, že přestali udávat dobu montáže v návodu, asi aby to lidi moc neprudilo, že místo dvaceti minut montují jednu blbou komodu se třema šuplíkama tři hodiny! ;) Ale vypadá to pěkně, ne? ;) A kolik bordelu se do ní vejde!!!Už si zase hrajeme

3. června 2012 v 0:35 | Nessie
Před chvílí odešli Zamír, Elsa, Vincent a jeho Robocopine (Copine ve francouzštině znamená přítelkyně, a k tomu si umíte představit Robocopa? Tak asi tak...jen si musíme dávat pozor, aby nám tahle přezdívka neuklouzla před ním ;). Pozvala jsem je do svého nového bytečku na takovou malou kolaudaci spojenou s večeří a hrou. Zase jsme začali hrát různé společenské hry. Zamír s Elsou si nakoupili nějaké k sobě, kromě toho objevili jednu asociaci kousek od nich, kde mají snad všechny hry, které existují, přijdete tam a hrajete. Za příspěvek 6€ na rok, to se dá, ne? A je to tam fakt moc příjemný a vždycky se tam dá najít někdo, kdo si chce hrát.