Duben 2012

Seminář ve Vichy

21. dubna 2012 v 17:06 | Nessie
Tak konečně se dostávám k tomu, abych Vám přiblížila město Vichy. To víte, od té doby, co nemám vlastní počítač, je to docela težké se k něčemu dostat. S Romanem se sice snažíme moc nebýt doma ve stejnou dobu, ale spíš to je, že já nejsem moc doma. A taky mi jeho počítač moc nevyhovuje, těším se, až si příští týden koupím jen ten svůj. Ano, přiznávám to, jsem závislák. A bez počítače je můj život o hodně....jiný. Ne, že by byl chudší, možná naopak - vzhledem k tomu, že nemám doma co dělat, snažím se chodit ven s kamarády a dělat spoustu věcí. Ale stejně se těším, až si zase budu moct zasednout za svůj monitor :) Jeden počítač na dva geeky v domácnosti prostě nestačí ;) Ale zpět k tématu - Vichy.

Pichlavé překvapení

19. dubna 2012 v 18:39 | Nessie
Pamatujete si ještě, jak mi loni vykvetl kaktus? (http://reddevillenka.blog.cz/1105/kyticky-prezily-jupiii)
Tak co si teda myslíte o tomhle? :))))

Happy víkend v Marseille (nejen)

18. dubna 2012 v 0:05 | Nessie
Narozeninová oslava se fakt vyvedla. A tak jsem zůstala na té samé vlně ještě celý víkend. A musím říct, že to bylo sice náročné, ale zato budu mít ještě nějakou dobu na co vzpomínat :)

Pláž Prado v Marseille.

Velice vydařená oslava

13. dubna 2012 v 7:41 | Nessie
I když si tohle moji francouzští kamarádi bohužel nepřečtou, tak aspoň pro vás, píšu, že včerejší narozeninový večírek se mimořádně vydařil! Jmenovitě děkuji: Zamírovi, Else, Sandře, Orianne, Vincentovi, Thomasovi, Aurélii a Coralii. Většinu z nich znáte z mých předešlých vyprávění. Opravdu jsem si to užila a jsem za ně moc ráda! Dneska jedu na víkend do Marseille za Loreline, a vzhledem k tomu, že na ní budu dvě hodiny čekat, tak se pokusím někde naťukat aspoň kus blogu z uplynulých dní. Pěkný víkend! :)

Fakt kvapem

6. dubna 2012 v 0:11 | Nessie
Ne, že by mě to přestalo štvát, že nás vykradli. Pořád si ještě vzpomínám na víc a víc věcí, co mi vlastně ti hajzlové sebrali. Ale co, život jde dál. Koupím si nový počítač a vytvořím nová data, žejo. O nic nejde. Jsme všichni zdraví a máme se fajn a to je to, co se počítá :)