Březen 2012

Kurvy jedny zlodějský...

31. března 2012 v 10:29 | Nessie
Tak jsem si myslela, když jsem se včera vracela z práce domů, jak si užiju večerní piknik se Sandrou v parku a vůbec jsem se těšila na víkend. Přijdu ke dveřím, měli jsme vymontovaný zámky a skrz ty díry jsem viděla, že vyházeli všechno. Vzali mi můj počítač, můj tablet, moje šperky a Romanovu myš k počítači. To nasere, co? Takže jsem včera měnila hesla, zablokovala český karty atd. Naštěstí se ani nedotkli saxofonů. Uff. Ještě večer nám vyměnili dveře a přidali kovovou lištu s pěti zámky, která by tomuhle měla napříště zabránit. Ale vzhledem k tomu, že se tenhle byt bude prodávat, tak odsud brzo vypadneme oba dva. No a jen doufáme, že těch 2000€ zacvaká pojišťovna. Naši teď doma horečně hledají faktury, abychom si mohli aspoň něco nechat zaplatit od pojišťovny, jestli nenajdou tisíc háčků, proč by to nezaplatili. Peníze na nový notebook a tablet by se sice hodily, ale vzali mi hlavně kus života. Naštěstí fotky a některé další dokumenty jsem zálohovala v srpnu, tak jsem nepřišla aspoň o všechno. Stejně to nasere. Přeji Vám pěkný víkend... My máme o zábavu postaráno. Bude se prát, uklízet a rovnat a zjišťovat, co nám všechno chybí.

Velmi jarní neděle

26. března 2012 v 22:28 | Nessie
Tak jsem si včera myslela, že vám tu napíšu o tom, jaký je to super užít si klidnou neděli, kdy z postele vylezu, až když už se mi opravdu chce, pak si udělám k obědu zeleninový salátek ze všech těch dobrot, co jsem nakoupila v sobotu na trhu, kouknu se u toho na poslední díl Vyprávěj, pak si ještě dám luxusní ovocný salát, co zbyl ze včerejšího pikniku s Markem v parku (ananas, jahody, pomeranče, kiwi, jablka, banány) a pak si užiju odpoledne, kdy mi do pokoje svítí zvenku sluníčko a příjemně hřeje, a já si u toho foukám na flétničku všemožná Bachova preludia a sonáty, co jsem si stáhla z jedné výtečné stránky, kde jsem našla nepřeberné množství přepisů partů pro flétnu.

Jarní pozdrav...

Bleskově

23. března 2012 v 22:54 | Nessie
Akce čištění špulky od elektrického kabelu alias mého nového stolečku pokračuje. Dneska odpoledne tady byl Zamír, tak mi pomohl šmirglovat ten železný rám. Povedlo se nám celý ho objet a znovu objevit železo pod tou vrstvou rzi. Mám docela radost, začíná to vypadat k světu! A když jsem byla před pár týdny od práce na nádraží v Annemasse, kam dělám mimochodem velmi zajímavý projekt, tak jsem tam pořídila tuhle fotku:
Tam mají docela výběr stolečků, co? :)


Střípky

20. března 2012 v 17:40 | Nessie

Tak co je nového od minule ? Happy wave pokračuje dále, i když s občasnými výkyvy, ale to je holt život, žejo :) A když je venku najednou zase šedivo po měsíci JARA, tak to taky jednoho pořádně naštve !


Vivat la musica

11. března 2012 v 11:56 | Nessie
Kdo není muzikantem, tak to asi nepochopí, jakej je to zážitek stát na pódiu s kapelou, kterou jsem nikdy neslyšela hrát, a zahrát s nimi půlku koncertu na flétnu a vidět, jak lidi dole tancujou a usmívají se a kapela se snaží mi ve svých písničkách udělat trochu místa, abych sem-tam mohla uplatnit také nějaké to sólíčko.

Ty tam nahoře, nech mě ještě chvíli snít!

4. března 2012 v 13:59 | Nessie
A hlavně ať už se z tohohle nádherného snu neprobudím! Ať už je to takhle navždycky.

Nevím, jestli na mě jde jaro, nebo je to prostě jen po dlouhé době uvolnění všeho stresu a špatných věcí, co mě provázely, ale já si lítám na obláčku, že se jen bojím, že pak budu padat z velké výšky a bude to o to víc bolet. No budeme doufat, že už padat nebudu :) Že už takhle usměvavá a spokojená zůstanu!