Únor 2012

Týden jak z pohádky

26. února 2012 v 10:51 | Nessie
V práci jsem potkala nového kolegu. Respektive jsem navázala užší kontakt s kolegou, kterého jsem znala od vidění. Teda když pomineme, že jdu pokaždé do kolen, když vidím ty jeho laserově modré oči a úsměv, tak je to KONEČNĚ NĚKDO NORMÁLNÍ!!! Prostě kluk, kterého bych klidně mohla poznat v Praze v čajovně a dala se s ním hned do řeči.


Dvojitý jazyk aneb k něčemu to cvičení na ságo je

16. února 2012 v 20:29 | Nessie
No krom toho, že mým sousedům asi dochází trpělivost (před chílí někdo volal na pevnou, nevím, kdo to byl, radši jsem to nezvedala, třeba to byla jenom náhoda), tak jsem konečně zvládla DVOJITÝ JAZYK.


Platonický lásky nám pomáhají přežít

13. února 2012 v 21:58 | Nessie
Já ho žeru. Naprosto a bez vyjímky! A to i když ztratil kredit, když si ostříhal ty svoje nádherný vlásky, ale stejně to nemění nic na tom, že se na každou hodinu sboru těším jak malá holka. A pak se tam jak debil culím dvě hodiny, ale dělá mi to hrozně dobře :-P Od gymplu jsem se takhle dlouho v kuse neusmívala. Žádnej krasavec to není, ale ošklivej taky není, a co má hlavně, je šarmu na rozdávání, schopnost nás rozesmát a taky nááááádherně zpívá, takovejhle krásnej tenor se jen tak neslyší. No nic, tak já si půjdu zase slintat nad jeho fotkama, co jsem našla na googlu a poslouchat písničky, co zpíváme na sboru. Už asi chápu slečnu Lenku, co vidí na Andělovi :) Škoda jen, že do dalšího pondělí je tak daleko!

Nenudím!

11. února 2012 v 17:54 | Nessie
Ne, ani s jedenadvaceti maily toho, co mám přidat na webové stránky se nenudím!


Dneska jsem dokončila transkripci celého soprán-saxofonového partu (začala jsem ve středu) a teď už mi jen zbývá naučit se to hrát :-P Cvičit etudy a stupnice mě nebaví, a tady mám obojí a navíc se mi to líbí. Sousedům sice méně (chápu, nemají k tomu ten krásný doprovod...), ve středu tady byla v 9 večer sousedka, že její děti nemůžou spát. Ti samí malí fakani, kteří mě budí v sobotu v sedm ráno tím, že řvou jak na lesy??? No tak jsem to teda pro ten večer zabalila, ale včera jsem do toho foukla znova a dneska to dodělala :-P

(Takhle vypadá můj stůl, vpravo pod horou not se krčí příčná flétna a pod stolem druhý saxofon :-P). Pod stolem mám přímotop, co jsem odpoledne vyhrabala a hřeju si nohy, protože pod mým stolem je nepochopitelně deportovaný úsek severního pólu a je tam děsná kosa.


Nudit se úplně nenudím

7. února 2012 v 22:03 | Nessie
Včera odpadl sbor, protože sbormistr nemohl, tak jsem místo toho uvařila vynikající jahodové tvarohové knedlíky :) Škoda, že nebylo koho pozvat, ale pochutnal si aspoň Roman a já dneska v práci. A kolega Damien po mně chce recept, to je na Francouze docela úspěch ;) Fotky nejsou, snědli jsme je moc rychle :-P