Únor 2011

Maminkou na zkoušku

24. února 2011 v 23:38 | Nessie
Minulý týden jsem si vyzkoušela, jaké to je starat se na plný úvazek o tři víceméně postpubertální jedince a myslím, že prozatím mi to docela stačilo. Ale jinak se návštěva mého bratra se slečnou velmi vyvedla. Teda až na to, že jsme prodřeli vypůjčené lyže a Romanovi rozmáčkli obrazovku od pracovního notebooku, to nemělo žádnou chybu.

**Prozatím bez fotek, až se můj milovaný bratříček konečně vrátí z hor a hejbne trochu prdelkou a pošle mi fotky, tak je sem přidám. Ale dřív jak v pondělí to nečekejte, jedeme na víkend do Paříže :)**
Bratříček prdelkou hejbnul, ale ještě víc maminka, která mi je aktivně poslala mailem (7 částí) a i když jsou spíše dokumentárního rázu, tak mě dost pobavily.
Ach ta láska nebeskááááá


Čekání na jaro

4. února 2011 v 18:43 | Nessie
Přesně tak a nejinak se dá popsat moje nálada posledních dní, týdnů, ba i měsíců. A taky tomu odpovídají blogy z poslední doby, ale toho jste si asi všimli... Momentálně se mojí nejoblíbenější částí dne stal pobyt v práci. Baví mě, co dělám, a ač mě někdy nebaví Barnier se svými nesmyslnými požadavky, tak jsem stejně ráda, že jsem tam, kde jsem. No a když pak absolvuju cestu domů (při které jsem neuvěřitelně nešťastno-nasraná, že musím dejchat ty výfukový sračka), tak už nemám naprosto žádnou chuť ještě vyjít ven z bytu. Já jen doufám, že až přijde jaro či léto, že lidi zase dostanou rozum a začnou trochu používat nohy, nebo jim brzo zakrní!!!


Domácí svátek světel

1. února 2011 v 22:42 | Nessie
Aneb jak to vypadá, když se LochNessce dostane do ruky foťák, jedno barevné světlo a několik kytek :)

Kytičky en lumière