Říjen 2010

Informační centrum LochNesska

21. října 2010 v 22:16 | Nessie
Ono zas tak není o čem informovat, ale tak ve zkratce bych něco říct mohla.


Pojďte pane, budeme si hrát!

21. října 2010 v 21:47 | Nessie
Možná už jste si všimli, že se v některých článcích zmiňuju o to, že si hrajeme. Rozhodli jsme se totiž, že při dlouhých zmních večerech nebudeme jen čučet na televizi a kulečník taky všechno nezachrání, takže jsme se rozhodli, že si pořídíme společenské hry a budeme si hrát. Škoda, že jsme na to většinou jen dva, ale když přijdou kamarádi, tak je to fakt skvělý.

Fantom staré Prahy
Fantom staré Prahy, vzpomínáte?
Když mi ho brácha nechtěl dát, tak jsem si ho vyrobila sama :)


Na vinohradech v Božolé

13. října 2010 v 18:40 | Nessie
Minulý víkend jsem vyrazila s kapelkou do Pertuis do toho krásného domečku s ještě krásnější ruinou hned vedle, a tento víkend zase se Soňou a její rodinkou na výlet do Božolé, na procházku, na vínečko do sklípku (respektive stodoly, tak jsem ani nefotila) a na piknik. Počasí nám také přálo (i proto jsme se rozhodli, že tam vyrazíme), stejně jako minulý týden, a fotky z toho vyšly moc pěkné, podzimní slunečná atmosféra z toho jenom dýchá!

Víno


Kapelní víkend

10. října 2010 v 18:54 | Nessie
Minulý víkend jsme se konečně dohodli s větší částí lidí z kapely na datu a vyrazili jsme společně strávit dvě noci na chatě rodičů našeho houslisty Corentina.
Kamenná idylka
Kamenná idylka v Pertuis


Tak jde čas

4. října 2010 v 23:07 | Nessie
Začala jsem se koukat na seriál Vyprávěj od České televize a tak jsem se do toho zažrala, že nedělám skoro nic jiného, teda kromě toho, že chodím do roboty. A taky na zkoušky s kapelkou a začala jsem chodit i na volejbal. No a to je asi tak všechno, protože ono se toho zas tak moc víc stíhat nedá.

.Com1
Téměř kompletní kapela


Moje první dovolená - část druhá

3. října 2010 v 23:55 | Nessie
Tak, a druhá část mých jediných letošních prázdnin: Praha. Čtvrtek až pondělí.

K snídani nám přinesl bratr-vegetarián vynikající pikantní špek a k tomu čerstvý chleba. Tak jsme se pořádně nadlábli a lehce před polednem jsme konečně vyrazili do města.  Jen tak se projít a taky shánět ozdoby na ten tandem, co jsme se chystali předat v sobotu na svatbě kamarádky z gymplu, Aničky. Hned ve Vodičkově kousek o Václaváku jsme odlehčili účtu o 2000, jelikož si Roman koupil nový pásek k džínám i k obleku (jeho cena byla stejná, jako toho obleku) a novou peněženku. Pak jsme vyrazili dál, do Máje, kde jsme koupili zpívající  žížalu Jůlinku, pak v jedné galanterii kousek od Mánesu spoustu stužek a zbytek záclony a taky nám poradila, že v Holešovicích mají i tyl. Tak jsme se tam před slibovanou večeří s našimi stavili a koupili ještě červený tyl. Ještě jsme to doplnili stylovými gumovými klaksony na kolo a už chybělo jen ho vyzdobit.

Mánes