Srpen 2010

Předcestovní

27. srpna 2010 v 0:07 | Nessie
Fajn, tak bágly jsou sbalený, těch 20 kilo živý váhy jsem nakonec nějak rozdělila do dvou batohů, boty a džíny šly do příručního batohu, co dostane drahoušek na záda, A je to! :)


Fakt neskutečně natřískanej program

23. srpna 2010 v 21:56 | Nessie
Takhle nabitej tejden, jako ten minulej, jsem už dlouho nezažila. Doma jsem nestrávila víc jak půl hodiny v kuse krom spánku, kterého tedy taky nebylo zrovna moc. Musím říct, že to bylo fajn, a v porovnání s pondělkem v práci, kdy je za okny zamračeno, déšť a hnusně, až jsem měla chuť se ráno zasebevraždit, tak jsem se aspoň chtěla obléct do černého, ale nějak jsem nenašla černé tričko, tak jsem vytáhla bílou kostkovanou košili, to bylo vlastně dost fajn. Jako jó, prázdniny to nebyly, peníze se vydělávat musí, ale víkendy jsou taky fajn :) Ale kytičku vám sem dávám na úvod stejně optimistickou.

Kytička


Přetížená

22. srpna 2010 v 23:43 | Nessie
Další blog se chystá, fakt, vážně, nekecám... ale vždycky mi do toho něco vleze a nebo jsem moc unavená a jdu si radši hajnout. Ale slibuju, že něco fakt napíšu ;))

Kytička

Annecy a Fête du Lac

14. srpna 2010 v 21:39 | Nessie
Poté, co jsme se vrátili z páteční oslavy narozenin asi v půl třetí ráno (ta cesta přes Trévoux byla fakt únavná), tak se mi v sobotu ráno opravdu nechtělo z té krásně vyhřáté postýlky už v půl osmé. Navíc ještě lehounce ovíněná, v puse jak v polepšovně a s kouřovým parfémem. Naštěstí sprcha a kartáček na zuby spravily dva z těchto tří bodů, pořádná sklenice vody i ten třetí. R.zi s přítelkyní Andreou a kamarádkou Sárou dorazili na čas, takže jsme vyráželi od domu asi ve třičtvrtě na devět. Plni očekávání neobyčejného dne.

Annecy


Výlety a oslavy

8. srpna 2010 v 19:25 | Nessie
Léto je okurková sezóna. A nejen pro novináře, ale i pro LochNessku. Buď jsem pořád někde, nebo jsem z toho úplně zničená a spím, a nebo jsem úplně zničená a nechce se mi vůbec nic dělat. A hlavně né psát blog.