Červenec 2010

Kutilství je moje hobby

26. července 2010 v 20:34 | Nessie
Konečně jsem si vyrobila dlouho odkládanou nástěnku na naušnice. Skvěle se to doplňuje s tím už jednou obdivovaným stromečkem na přívěšky, co jsem si tudle koupila v IKEA (ale už jsem to tam neviděla...). Pak jsem si taky vyčistila všechny stříbrné šperky tekutým čistidlem od maminky, a zejtra si vezmu některé naušnice, na které jsem už v záplavě nepořádku skoro zapoměla ;)

Naušnice

Žrádýlko a oslavy

26. července 2010 v 20:30 | Nessie
Vzhledem k tomu, že se mi poslední dobou děsně, ale fakt hrozně moc, nechce psát, tak zase přidám pár okomentovaných fotek a k tomu se pokusím přiblížit, jak si poslední dobou papáme a oslavujeme ;))
Světluška

Muzikální výplody

23. července 2010 v 21:34 | Nessie
S kapelkou se to po menší prázdninové pauze zase rozjelo, navíc teď nahráváme to naše demo album, takže z toho mám fakt radost. Minulou středu, tedy 14. července (Dobytí Bastily je francouzský státní svátek jako náš 28. říjen, kdyby někdo nevěděl), jsme se skoro všichni sešli na ké a uspořádali tam malý akustický koncert, který přilákal spoustu návštěvníků, kteří se chvíli zastavili a poslouchali nás.


Bleskově

21. července 2010 v 18:48 | Nessie
Nesnídám, nesvačím, nestihnu to, nestačím..., a za chvíli letím na zkoušku s kapelou a vrátím se zase o půlnoci, takže dneska taky nic nenapíšu. A není to proto, že by se nic nedělo. Naopak. Protože se tolik děje, tak nemám čas.


Koupací víkend a sushi

11. července 2010 v 22:24 | Nessie
Hola hola, tak se zase hlásím se svojí pravidelnou relací na téma Co nového v Lyonu. Tak předně je tu neúměrný vedro. Ale strašný. Venku je asi 35°C a jediný příjemný místo je sklep nebo bazén. A přitom u moře je krásně svěží větříček a sotva 25°. No a v práci máme tu slavnou klimatizaci, takže nám sice není takové vedro jako venku (i když dokud nevylezete ven, tak si toho ani nevšimnete), ale že by mě to zrovna bavilo, to né... Aspoň otevřít okno kdyby šlo...

Banánovník


Sportovní víkend

8. července 2010 v 22:41 | Nessie
Uff, tak jsem se konečně trochu v tom maratonu zastavila a mám trochu času sesmolit blog. Tenhle víkend byl super, hodně sluníčka, hodně zážitků a hodně pohybu. Páteční večer nás příjemně překvapil v parku jakousi humanitární akcí se skvělými koncerty a v sobotu jsme byli 40 kilometrů za Lyonem u jednoho kolegy z práce, který organizoval pěší tůru po kraji a bylo to super, jednak jsem se více seznámila s lidmi z práce, dvak jsme si užili super den i večer. A v pondělí jsem měla den volno za ty přesčasy z minulého týdne, aby se to jakože nahradilo. Tak jsem se byla pořádně projet na kole a dokonce jsem se i na chvíli ponořila do rybníka :)
randonnée


Z vlastní zahrádky

2. července 2010 v 23:13 | Nessie
Už dlouho jsem se nechlubila, jak mi to tu krásně roste, takže je nejvyšší čas to napravit. Dneska to bude pouze formou komentovaných fotografií.

Opuncie
Vzpomínáte si na březnový článek Že by obrat k lepšímu a fotku, co byla jako titulní? Tak to je prosím ta samá kytička.. Ty dva největší "listy" jsou ty dva pidi, co jsem tehdy považovala za tak roztomilé. Tak teď těch roztomilých mám rovnou spousty :)


Z žáby princeznou

1. července 2010 v 23:09 | Nessie
Nevím, nechápu a skoro tomu nerozumím. Z Marion (to je ta moje šéfová) se přes víkend stala naprosto jiná osoba. Je na všechny milá, směje se, povídá si, má dobrou náladu i přes množství práce, které na nás navalili... Nevím, možná pochopila, že nejsem zas až tak úplně neschopná a nepoužitelná a začala mi důvěřovat a svěřovat mi důležitou práci. Asi je ráda, že se na mě mohla spolehnout včera, když jsme tam seděly před neuvěřitelně pomalejma počítačema do tří do rána a připravovaly prezentaci, která se dneska tiskne a zejtra jí povezu do Lozanne odevzdat komisi, aby si to aspoň prohlídli.
Skicka
Moje skicka náměstí před nádražím, na kterou se pořád chodili všichni dívat a chválili non-stop a nejvíc se divili mému tabletu a jak rychle mi to s tím jde :)