Duben 2010

Velké změny

19. dubna 2010 v 11:56 | Nessie
Mám práci! To je docela změna od minula, co myslíte? :) Ale jinak se toho za ten týden taky stalo docela dost. Například, že jsem ve čtvrtek a v pátek pracovala. V jedný firmě, co vyrábí nábytek jsem vynášela ve sketchupu 3D model domečku a do toho implantovala jejich stoly a židličky. A krom toho je venku fakt krásně jarně, hlavně tenhle víkend stál za to.

Koncert na ké
Trošku se na tý fotce šklebím, ale to bylo tím sluníčkem. A krom toho je to jediná fotka, kde jsme všichni tři z kapely, co se dostavili na nedělní piknik.


Kulečník

13. dubna 2010 v 14:06 | Nessie
Kulečník
Ano, pochopila jsem to moc dobře, že netrpělivě čekáte, až zveřejním tento příspěvek. Tak tedy, máte to mít :) Pěknej dáreček k narozeninám, to se musí nechat.


Slunečné pozdravy

12. dubna 2010 v 14:58 | Nessie
Květy
Teď myslím, že některé z Vás lehce naštvu, ale stejně se chci pochlubit svým fotovýletem do parku, kde všechno kvete, voní a láká. I když momentálně můžete být naprosto klidní, venku je maximálně deset stupňů, šedivo, a předpokládám, až v šest večer pojedu na další pohovor, tak začně pršet (samozřejmě, že kdybych tam nechtěla jet na kole, tak bude svítit sluníčko...).

Náš víkend... V sobotu zkouška s kapelou v Julienově novém bytečku a v neděli kolovýlet, který jsme razantně zkrátili, protože i přes výrazně svítící sluníčko byla taková kosa, že jsme toho měli plný zuby už v půlce tůry. A krom toho měl ten severák neuvěřitelnou sílu, takže člověk šlapal jak blbej a stejně se nikam nepohyboval.


Konkurence Jungmannovi

8. dubna 2010 v 18:44 | Nessie
Vymyslela jsem nové slovo. Právě jsem dodělala vajíčkovou pomazánku a už delší dobu mě rozčilovalo, že nevím, jak mám Romanovi vysvětlit, co jsem ukuchtila. Stačí, že jsem se vyrovnala s faktem, že tvarohu říkají bílý sýr...


Jak jsem potkala Pana Architekta

7. dubna 2010 v 19:51 | Nessie
Dneska jsem byla na pohovoru. S větším egem jsem už dlouho nemluvila. Byl to Pan Architekt. A Roman se mi diví, že nemám ráda architekty. Za cca hodinu pohovoru stihnul pohanit máminy rodinné domky stavěné pro lidi (že prý přece nestavíme pro lidi, ale pro architekty), říct mi, že můj nejlepší projekt byl ten, který jsem dělala v prvním ročníku, že vedoucí mojí diplomové práce nejsou dobrými architekty a že to není moje chyba, že jsem si vybrala špatné profesory.


Veselé velikonoce

6. dubna 2010 v 18:03 | Nessie
Tak jsem si říkala, že bych už taky mohla něco napsat... Když ono se toho vlastně ani moc neděje, tak co bych psala. Celý minulý týden jsem strávila nad hezkými obrázky, respektive vizualizacemi jednoho domečku, co teďka projektovala maminka. Je to oprava staré stodoly a bydlet tam bude můj strejda, takže se těším, že až to bude hotové a až budu v Praze, že se tam budu moc taky podívat.