Září 2009

Život ve widlákově

28. září 2009 v 15:08 | Nessie
Tak už jsem zase ve Francii. Teď přemejšlim, jestli z toho mám být nadšená, nebo ne. Zaměnila jsem jedno dočasné útočiště za jiné a dneska jsem konečně vybalila. Přemýšlím, jestli je horší balit nebo vybalovat. A nejlepší je, že mě to za měsíc čeká znova - sbalit a zase vybalit. A k tomu ještě zařídit, vyřídit a sehnat. Chce se mi z toho tak jen spát. Poté, co jsem vyházela věci ze svých 4 tašek (do autobusu jsou povoleny dvě) a trochu to tu přeorganizovala, tak je tu více místa, než předtím... nojo chlap, zorganizovat prostor je pro něj moc těžký.


Loučení s Prahou

27. září 2009 v 10:11 | Nessie
Ty vole, no to byl teda týden! Přes den střízlivět, abych mohla jít večer zase do hospody. Ještě, že už konečně jedu do tý Francie, tam mají aspoň hnusný a drahý pivo, tak mě to nebude svádět. Teď sedím v autobusu a snažím se pospávat, protože ač jsem trvala na tom, že pojedu poslední trojkou z toho Václaváku domů, přesto se mi to nějak nepovedlo tak, jak jsem chtěla, protože jsem se do postele dostala v půl čtvrté.


Prázdniny finišují

22. září 2009 v 20:37 | Nessie
Svoje pravděpodobně poslední prázdiny si hodlám vážně užít, takže podnikám spoustu věcí a snažím se moc nenudit doma u počítače. To je taky důvod, proč se mi ani nechce psát blog, no mě se vlastně psát nechce vůbec. Ale tak zase, abych o sobě dala po čase vědět, tak něco vyplodit můžu.


Trojské vinobraní

13. září 2009 v 23:03 | Nessie
Už mě přestává překvapovat, že pošlu-li pozvánku na nějakou akci 20ti lidem, přijdou čtyři. I toto číslo považuju za úspěch. Ale zase se zrno oddělí od plev a přijdou jen opravdu zanícení fandové. Nejinak tomu bylo u vinobraní na vinici Svaté Kláry v Troji v Botanické zahradě. Přišla Jana, moje dlouholetá kamarádka a taky ta, u které jsem byla v Montpelier, Pája, kterého znám od první Jadruže, a Martin blonďák z Lyonu.

Romain à Prague

13. září 2009 v 22:48 | Nessie
Musím taky napsat o vcelku velké události, která potkala Prahu. Romain se přiletěl podívat:) A naučil se asi pět slov česky, které velmi často a velmi efektivně používá doteď. Zůstal asi týden a všude, kde jsem ho vzala, udělal dobrý dojem. To má jedno malé bezvýznamné plus :) Maminka se trochu rozmluvila francouzsky a teď se snaží sem tam komunikovat. Romain zjistil, že jeho angličtina je na tom ještě hůř, než si myslel. A já jsem zas ráda, že se mu tu líbilo a že až se prý naučí česky, tak se přestěhujeme do Prahy, tak na to jsem fakt zvědavá.


Erasmačky v Praze

12. září 2009 v 12:32 | Nessie
Po delší době zase napíšu, co se se mnou děje. Vlastně to bude hodně zpětně, protože víkend, kdy jsem se v Praze setkala s Amayou a Andreou v ten samý čas, už je dávno za námi. Bylo to 20.-22. srpna a od té doby jsem nedokázala přemoci svou lenost, abych sem něco napsala. Ale aspoň jsem si to zanesla do notýsku, abych potom z krátkých poznámek mohla stvořit dnešní zápisek.

Do poslední chvíle jsem nevěřila, že se Amaya skutečně ukáže v Praze, i když mi o tom psala už měsíc dopředu, ale jak se potom vůbec neozvala, tak jsem to nějak pustila z hlavy a těšila se, že uvidím aspoň Andreu, která přijela s mámou a ségrou a s holčinými příteli na koncert Radiohead.