Červenec 2009

Marseille: ville de merde..., Toulon a moře

14. července 2009 v 17:25 | Nessie |  Toulky po Francii
Noční Sanary
Jeden z posledních víkendů letošního léta v Lyonu začal v pátek ve 4 hodiny ráno, kdy mě Roman vzbudil, abychom vyrazili na jih. Nakonec jsme se vypakovali v 5,20 a do Marseille dorazili v devět ráno. Ani jsem neměla pocit, že jsme na jihu, protože takovou kosu člověk čeká v dubnu. Ale dost rychle se oteplilo a pak jsem spíš litovala, že není trochu chladněji.


Annecy a koupání v jezeře

14. července 2009 v 17:22 | Nessie |  Toulky po Francii
Annecy město
Sobotní výlet do Annecy se povedl, sluníčko svítilo tak, jak mělo, cesta nebyla zase tak dlouhá a koupání v jezeře bylo super. Vyrazili jsme v osm ráno a dorazili ještě před desátou. Z Romanova auta dědečka vymáčknul 160 km/h, ale jinak jsem ho krotila, že se svým "A" má nárok první tři roky řidičáku na 110 :) Zaparkovali jsme za nechutných 1,50 E za hodinu a vyrazili do starého města na procházku.


C’est fini!!!

9. července 2009 v 22:30 | Nessie
Tak konečně, skoro bych tomu nevěřila, ale jsem Arch.dplg!!! Jo a pozor, nejsem slečna inženýrka, jen architektka... Ale to podle mě docela stačí...kdybych se ještě někdy nudila, tak toho inženýra taky udělat můžu. Ale nechce se mi. Po těch posledních pěti měsících se mi vážně do školy už fakt nechce. Samozřejmě, že až nastoupím do práce, tak rychle změním názor, ale teď už toho všeho mám vážně dost. A taky nemám žádný prachy, což se při práci obvykle nestává... Jejda, to bude nádhera mít zase víkendy a večery volné... Pořád se ještě cítím provinile, že po večerech nepracuju... tak stejně přes den pracuju, hledám práci, uklízím počítač a taky se chystám dělat webovky.


A pozor vážení, jedeme do cíle!

9. července 2009 v 17:11 | Nessie
středa 1.7.

Dneska to bude docela krátký, protože i když minuly tři týdny, tak za tu dobu moc zážitků vážně nemám...tak leda na večery s počítačem...a kdyby jen večery, někdy i kus noci. Ale teď už je teda po všem a doufám, že se v pondělí dozvím, že jsem "architecte diplomé du gouvernement".