Květen 2009

Výlet k moři aneb víkend s počítačem

31. května 2009 v 16:50 | Nessie |  Toulky po Francii
středa 21.5.

Původní plán zněl tak, že pro mě v půl sedmé přijede Roman, naložíme mě, počítač a věci a vyrazíme k jihu, cestou vyzvedneme jednoho kluka v Lyonu a jednoho ve Valence a že v jedenáct budeme na místě. Jen jsme jaksi při tvorbě tohoto plánu nepočítali s tím, že na 4denní víkend pojede i víc lidí a že nejspíš zkejsneme v zácpě.


Víkend plný zážitků i práce

26. května 2009 v 16:51 | Nessie
Poslední dobou to stojí docela za nic, jak se blíží prezentace, tak mi zmizely víkendy a málokdy se poštěstí, že strávím jeden celý den nepracováním. A kdyby byl aspoň jeden večer! Snažila jsem se dodělat Mémoire od projektu, takovej sumář, který si přečtou lidi v komisi (ale známe to, podle mě to ani neotevřou) a budou vědět vše. Tak jsem si myslela, že už umím docela dobře francouzsky, ale když jsme to pak s Romanem kontrolovali, přepsal mi téměř všechny věty, co jsem tam měla, takže nakonec ty moje vytištěné papíry byly víc barevné, než černé :)


Kterak LochNesska žáby ochutnala

7. května 2009 v 23:44 | Nessie
To je zase čas, celý dny sedím u kompu a přitom se to nikam nehejbe. Mám pocit, že tomu nikdy nebude konec. V úterý ráno jsem dorazila v pořádku do Lyonu, Romain si pro mě přijel na nádraží, aby mě s tím obr nákladem přestěhoval až do domu. Ty tašky musely vážit snad metrák! No ale když si taky chlapec objednal asi pět kilo sušenek, tak aby se divil. Celý den potom jsem prospala, protože noc v autobuse fakt není příjemná věc. Večer jsem se akorát probudila, abych povečeřela a šla zase spát. Tomu říkám plodné období.