Duben 2009

Ještě chvíli Praha

21. dubna 2009 v 17:47 | Nessie |  Praha
25. narozeniny
V pondělí večer po návratu na mě čekala narozeninová kytice, přání a taky dáreček k jubileu, vcelku zajímavé stříbrné šperky. Ani jsem si s našimi nemohla dát večeři, protože jsem v úterý ráno šla na krev. Jo a taky jsem kvůli tomu na chatě skoro nemohla pít, v sobotu JEN šest piv za celý den a v neděli jednu flašku vína, v pondělí nic... Už to se mnou začíná býti vážné. Ale co máte dělat, když je kolem tak neinspirativní okolí?

Velikonoce, Jadruž II a oslava čtvrt století

21. dubna 2009 v 17:46 | Nessie |  Praha
Valcha - chráněná krajinná oblast
Při rozhodování, jestli jet na Velikonoce do Prahy, nebo ne, hrálo docela velkou roli (pozitivní ;) to, že Tomáš s Aničkou (spolužačka ze střední) pořádali chatu na celé tři dny, na Jadruži - kousek od Tachova skoro u hranic s Německem. Takže jsem nakonec přijela do Čech a jela i na chajdičku.

Chtěla bych být ředkvičkou

8. dubna 2009 v 16:01 | Nessie
Sedím u kompu, který jsem před chvílí vytáhla z již hotového zavazadla a nudím se. Čekám na Martina a odvoz do Prahy a z původních plánovaných osmi až devíti to vypadá na poledne až jednu hodinu... Téměř jsem zlikvidovala balíček velikonoční čokolády, který jsem dostala na návštěvě u Romanova tatínka a jsem děsně nervní, jak se furt chodím koukat z okna na každý bouchnutí dveří od auta!