Únor 2009

Spokojeně a zaslouženě proflákaný víkend

23. února 2009 v 1:11 | Nessie
Teda to letí, ten čas. Mám pocit, že páteční večer byl dneska ráno...a to už je zase neděle večer a zejtra jsem si řekla, že začnu tvrdě makat do školy. V pátek jsme úspěšně odevzdali parasismique (teda jestli jsme ho úspěšně zakončili se dozvím tak za měsíc, při tempu, v jakém tady dávají známky), takže jsem si po několika dnech, které jsem nad tím proseděla, trochu zazewlila. Jana měla tento týden prázdniny, takže se z Montpellier vypravila do Lyonu a kromě toho, že jsme byly trochu po městě, na kole a na bruslích, jsme pořád pekly nějaký dorty a vařily českou kuchyni. A Francouz skoro na všechno řekl, že to zná. Urgh! Ale knedlíky naštěstí neznal!


Víkend se Sketchupem a jiné

15. února 2009 v 14:21 | Nessie
Naposled jsem se zasekla na tom, že jdu s Paulem na brusle. No byla to sranda, okolní teplota asi tak mínus pět, trochu posněžívávalo (ale zas nemohlo pršet, což je to hlavní), ale zasportovali jsme docela dlouho, dom jsem se vracela už za tmy. Vyrazili jsme do parku Tête d'Or a trochu to tam objezdili, načež jsem si řekla, že nebudu dále ovládat svou neovládnutelnou chuť na čokoládu a že bych si dala goffru (vafli). Akorát že nemám peníze, vyrazila jsem akorát s klíčema od baráku a nedostatečným počtem papírových kapesníků. (neobešlo se bez komentáře, jak jsou holky vychcaný)


Voda, čaj, Mrazík a tak...fajn odpoledne!

13. února 2009 v 13:33 | Nessie
Včerejšek byl nakonec strašně fajn den. Sice jsem celý den úpěla, že mám chuť na čokoládu, ale jinak jsem ho završila haluškama se zelím, takže si myslím, že už můžu jíst prakticky všechno! :) Vstala jsem v poklídku někdy mezi desátou a jedenáctou, pěkně vyspinkaná, a přesunula se ke kompu vysondovat, kdy Romain dorazí do civilizace. Mezitím jsem si uvařila mňamkovej kuřecí vývar s rejžičkou a mrkvičkou a trochu prolezla net, asi 5x zavolala našim něco s nimi probrat a taky jsem zdolala hory oblečení po návratu z výletu.


10 km na kole k moři aneb Montpellier

12. února 2009 v 0:49 | Nessie |  Toulky po Francii
Sete
V pátek v 16,03 nastaly prázdniny, v momentě, kdy jsem zmizela ze školy. Na hodnocení atelieru jsem dostala 11, což sice bylo ve spodní třetině, ale prošla jsem a bylo mi sděleno, že mám ideu dotáhnout až do konce, takže mám spečetěny svoje zaječí úmysly udělat něco úplně jiného. A Serge na parasismique nám řekl, že máme ještě spoustu práce, ale že to oba děláme proto, abychom ten projekt odevzdali, tak doufám v deset bodů a nic více...ještě dva tejdny a je to za námi. Taky jsem ráda, že konečně Adamovi vysvětlil to, co jsem se mu snažila přetlumočit já, a to, že tam nemá dělat ozdoby, které k ničemu neslouží. Zejtra či přes víkend se na to musíme zase vrhnout.


Já už chci prázninyyyyyy!!!

4. února 2009 v 14:05 | Nessie
Proč píšu do blogu dycky, když mám nejvíc shonu do školy? No to je asi ta samá odpověď, proč se při zkouškovým mejou okna, nebo proč jsem po dvou dlouhých týdnech zahlédla matraci svého kanape (schovanou pod nánosem oblečení)...btw, to mi připomíná, že hřeben jsem stejně nenašla a to jsem si i uklidila stůl!