Leden 2009

Neděle a tak...

25. ledna 2009 v 13:15 | Nessie
Tak tu máme zase neděli a já mám trochu času napsat sem pár žblebtů. I když s tím časem je to krapet relativní, protože nám právě začíná období charette, neboli nocovek, neboli odevzdávání, což znamená, že se příštích pár týdnů asi nebude moc spát. Škoda, zrovna jsem si navykla na to chodit spát o půlnoci a vstávat v poledne ;)


V novém roce

20. ledna 2009 v 13:24 | Nessie
Tak se zas jednou ozývám. Nějak na mě moc nejde slina, tak se mi nechce psát. Teď stejně, když mám básnický střevo, tak radši píšu těch 12 stránek francouzštiny na projekt, protože je to potřebnější než tyhlety kecy, co tu sebeukájejícícm způsobem zveřejňuju. Přemejšlim, o čem psát, ale ono toho zas až tolik není, protože mám pocit, že pokud nejdu v pátek do školy, tak furt dřepim doma a čučím na seriály. Až tak úplně pravda to naštěstí není, občas i vypadnu ven z bytu a sem-tam se vidím s nějakými živými lidmi.


Štědrý večer nastal, stědrý večer nastal, koledy přichystal...a hlavně že je to za náma

2. ledna 2009 v 19:26 | Nessie |  Praha
stromeček
Štědrý den se letos nesl v neskutečně pohodovém duchu, v porovnání s dlouhodobým průměrem. Bratr jako vždycky odmítal dát na stromeček cokoliv barevného, což mu schvaluji, protože letos jsme měli opravdu vkusný stromek (krom těch blikajících svíčiček, co si zase prosadila máti, naštěstí nespecifikovala, že to musí být ty barevný...), ale z počátku to vypadalo, že tam vlastně žádný ozdoby nedá a byl fakt na zabití! To ostatně i den předtím a dny potom, ale co se dá dělat...je to jednou můj bratr :)