Únor 2008

Zdá se, že jsem usnula první

23. února 2008 v 11:30 | Nessie
Dobré ránko... Pomalu se se mnou přestává točit svět. Ale aspoň mě nebolí hlava a není mi blbě ;)
Včera jsem uspořádala c-s večeři. Měli jsme smaženou brokolici, pečený brambory, salát a HLAVNĚ HODNĚ PIVA :) Takže mi téměř padly moje zásoby, už mi zbylo jen nějakých 10 kousků černých Krušovic. Marian dotáh malýho Ferneta, pouštěli jsme si hudbu z Pelíšků, Pupenda a Básníků, takže večer se nesl v rodném duchu. Taky znějící slovenština a Marianova poslovenštěná čeština byly lahodné mému sluchu.

Další novinky ze světa cizinců

21. února 2008 v 20:13 | Nessie
Uběhl zase celej tejden, a ani mi to nepřišlo. Nějak to hrozně letí...dva dny v tejdnu zabíjíme ve škole, jinak spinkám do dvanácti a po večerech chodím hrát, takže se týden s týdnem schází opravdu rychle.

Začal nám novej semestr

14. února 2008 v 14:24 | Nessie
Ahojte, jak se máte? Zdravíme z Venuše!
My jsme se minulý týden konečně pořádně vyspali po odevzdání projektu, užili si asi 4 dni prázdnin a máme tu novej semestr. Budeme dělat nějakej projekt na vstupní budovu jednoho hradu ze 17. stol. Jako téma rozhodně zajímavý, ale úterní seminář a středeční atelier byly katastrofální. Naprostý zabíjení času, navíc jsem byla nevyspalá, tak jsem tam u toho jeho plkání usínala. Na 20 minut jsem zabrala, tak to krapet pomohlo... Moc nevim, o čem mluvil, nebyla jsem schopná se soustředit na víc než tři slova za sebou, to pak tomu není moc rozumět ;) Ale asi jsem ani o moc nepřišla. Jo a taky říkal, že co člověk přestoupí na jinou školu, zjistí, že ta jeho nebyla až zas tak pojebaná, což je fakt, že tady platí na 100%, i když si o CVUT stále nic moc dobrého nemyslím. Ale ENSAL je ještě horší, což už je co říct. Mám takovej pocit, že obecně všechny školy architektury ve Francii stojí za hovno. Jsou to école superiére (vysoká škola a nikoliv universita) a funguje to tam jak na střední škole, a taky myslim, že se ty lidi na střední škole zastavili...

Se ánkRRRoajábl...s sťůpid pRRRože e deža fini !!!

6. února 2008 v 21:02 | Nessie
úterý 5.2.
Zrovna sedím u Slováků na schodech přede dveřmi a čekám, až přijdou. Šla jsem k nim dělat maquette, poslední věc na tomhle posr projektu, akorát zrovna nejsou doma...Hahaha :-D Mno nic, koukla jsem na jedny Simpsny a teď napíšu pár hlodů.
Doma nejde elektřina. Pojistky jsou nahozený, pojistky v baráku taky, na chodbě světlo jde... Tak teda nevim, co s tim. No nic, radši jsem z tý zimy odešla, ať si to pořeší Youness. Každopádně naše domácnost je super...všechno je na elektřinu, i topení, sporák, telefon, wifi modem k netu... Tak se mi tam fakt nechtělo bejt, to snad chápete!