Leden 2008

Nazdar světe!

22. ledna 2008 v 12:02 | Nessie
Teda to jsou zase dny...středa za dveřmi, zima na krku, pracovat se nechce, očička mám z alergie jak nějakej roztomilej buldoček, paráda. Tak čekám, co se ještě stane milýho. Jo, vlastně mě asi zabije Youness, protože se mi povedlo utřísknout okraj tý jeho hnusný černý misky. Estě to neví, budu to lepit, ale nejspíš se to tak i jinak pozná...Merde!

Relevé Des Pigeons, un mois plus tard (Holubí dům, měsíc poté)

9. ledna 2008 v 20:51 | Nessie |  Toulky po Francii
Není to sladký?
Zase jsme byli ve Viviers. Takový první seznámení se školou po prázdninách. Nikdo z nás přes Vánoce neudělal téměř ani čárku (nejvíce jsem pracovala já, a to se svými třemi hodinami čmárání atelieru). Plíživě, ale přeci, se k nám zase vkrádá školní výuka.

Vánoce, Vánoce odcházejí! (naštěstí)

3. ledna 2008 v 23:23 | Nessie |  Praha
nocni1
Už jsem zase v letadle :) Vracím se zpátky do Lyonu. Celej den klasika cestovní horečka, bylo mi ještě hůř, než když jsem letěla z Lyonu, a asi tak 10x hůř, než při první cestě (autobusem) do Francie - a to teď mám kde bydlet, na letišti si mě (doufám) vyzvedne spolubydla... No teoreticky je to teď naprosto v pohodě, ale stejně jsem měla celej den fakt divnej pocit v žaludku, kterej zmizel až po odbavení na letišti. Hlavně jsem řešila, že mám moc věcí a malou tašku, že to moc váží a že to nikdy nemůžu sbalit!!! Nakonec se mi tam povedlo nacpat snad téměř vše, včetně dvou českých chlebů, co se nevešlo do tašky, mám na sobě, takže mám kalhoty, přes to sukni, dva svetry a dvě šály :))) Váhové limity 21,4 / 23 kg a 11,8 / 12 kg + 3,9 kg nad váhu saxík - sopránka, kterej mi dovolili si vzít taky! Let už tolik neprožívám, hlavně je už tma, takže když už konečně mám foťák, kterým bych mohla fotit, tak zas není co... no jo, c'est la vie, jak říkaj žabožrouti.